skip navigation
Date Result Opponent Location Status
Fri Oct 27
W
Jefferson
MYHA South
FINAL
Fri Oct 27
L
Stillwater
MYHA S
FINAL
Sat Oct 28
W
Lakeville North
MSC N
FINAL
Sat Oct 28
W
Blaine
MSC N
Final/OT
Sun Oct 29
W
Farmington
MYHA South
FINAL
Sun Nov 5
W
Fargo
South Rink
FINAL
Sat Nov 18
W
@ St. Cloud
Away PWAA
FINAL
Sun Nov 19
W
@ Brainerd PWAA
Away PWAA
FINAL
Sat Nov 25
W
Alex PWA
South Rink
FINAL
Sun Nov 26
W
Bemidji PWAA
Sports Center North
FINAL
Fri Dec 1
L
@ Osseo Maple Grove
Sill Arena
FINAL
Fri Dec 1
W
Elk River
Fryberger Arena
FINAL
Sat Dec 2
T
@ Prior Lake
Seitz Arena
FINAL
Sun Dec 3
L
Duluth East
Amsoil Arena
FINAL
Sat Dec 9
W
EGF PWA
North Rink
FINAL
Sun Dec 10
W
Grand Forks Raiders
North Rink
FINAL
Sat Dec 16
T
@ Hermantown
Away PWAA
FINAL
Sun Dec 17
L
@ Hermantown
Away PWAA
FINAL
Sat Dec 23
W
Gr. Rapids
North Rink
FINAL
Sat Dec 30
W
Roseau
North Rink
FINAL
Sat Jan 6
W
Brainerd PWAA
North Rink
FINAL
Sun Jan 14
W
@ Sartell
Away PWAA
FINAL
Sat Jan 20
W
Centennial
NHC St. Cloud
FINAL
Fri Jan 26
L
Rosemount
Vadnais SC #1
FINAL
Fri Jan 26
L
Andover
Vadnais SC #1
FINAL
Sat Jan 27
W
@ Centennial
Vadnais SC #1
FINAL
Sun Jan 28
W
Elk River
Vadnais SC #2
FINAL
Fri Feb 2
W
Grand Forks Greyhounds
Rydell
FINAL
Sat Feb 3
W
Sioux Falls
Rydell
FINAL
Sat Feb 3
W
Bemidji
Icon
FINAL
Sun Feb 4
W
Grand Forks Greyhounds
Icon
FINAL
Fri Feb 9
W
@ Bemidji PWAA
Away PWAA
FINAL
Sat Feb 10
W
@ Gr. Rapids
Away PWAA
FINAL
Sun Feb 11
W
@ Gr. Rapids
Away PWAA
FINAL
Fri Feb 16
W
@ Warroad
Away PWAA
FINAL
Sat Feb 17
W
@ Roseau
Away PWAA
FINAL
Sat Feb 17
L
@ Grand Forks Raiders
Away PWAA
FINAL
Sun Feb 18
W
@ Fargo
Away PWAA
FINAL
Sun Feb 25
W
Fgo Black
North Rink
FINAL
Fri Mar 2
W
Cloquet
BCA Bemidji
FINAL
Sat Mar 3
L
Hermantown
Bemidji Regions
FINAL
Sat Mar 3
W
Gr. Rapids
Bemidji Regions
FINAL
Sun Mar 4
W
@ Brained
Bemidji BCA
FINAL
Sun Mar 4
W
Duluth East
Bemidji BCA
FINAL
Fri Mar 16
W
@ Osseo-Maple Grove
Heritage Sill
FINAL
Sat Mar 17
L
@ Woodbury
Duluth Heritage
FINAL
Sun Mar 18
W
@ Stillwater
Duluth Heritage
FINAL